Puppybezoek in het buitenland

Op 6 augustus 2023 gaan we in de stromende regen in de richting van Lommel (België) voor een bezoek aan de jongste fokker van onze vereniging. Vol verwachting klopt ons hart.
Gastvrij worden we ontvangen door Robbie en zijn vrouw Anja. Na een lekker bakje koffie zien we de pups ontwaken, kunnen we ze vasthouden en lekker knuffelen. Cudna de moederhond is heel relaxt en laat iedereen bij de pups zonder problemen.
Het was een hele opgave om de juiste wegen te bewandelen alvorens aan de gezondheidseisen te voldoen en om de juiste combinatie (Reu – Teef) te vinden. Het werd extra lastig gemaakt om aan beide verenigingseisen te voldoen (BE & NL). Met wat raad en daad van andere fokkers is het dan toch gelukt.
Een prachtig nest van 5 witte “knuffel” bolletjes, 2 teven en 3 reutjes.

Reacties kunnen niet achtergelaten worden op dit moment.